AVAPO-realitní kancelář s.r.o.

AVAPO - realitní kancelář s. r. o. - jsme rodinná firma, která jako taková působí na opavském realitním trhu od 1. 1. 2013. V realitním oboru nejsme ale žádní nováčci. Zakladatelka firmy Jana Palová nabízí své služby v realitní činnosti již od roku 2006. S manželem Michalem jsem spojili i náš profesní život v roce 2014.

Naši firmu nebudujeme kvůli okamžitým ziskům, ale s vidinou dlouhodobé prosperity. Naší velkou výhodou je časová flexibilita, stabilita, spolehlivost a dodržování etiky v podnikání. Na opavském realitním trhu se velmi dobře orientujeme, máme vybudovanou silnou databázi klientů, kteří poptávají naše služby.  

Nabízíme Vám odbornou pomoc při prodeji, koupi či pronájmu bytů, domů, nebo pozemků. Vyhotovíme posudky pro Vaši nemovitost a to nejen podle aktuálního vývoje, ale také v minulosti. Přesně tak určíme, jakou cenu má Vaše nemovitost např. pro dědické řízení. Jsme Vám schopni rovněž nabídnout rychlý výkup Vaší nemovitosti za hotovostní platbu.  

Profesionálně Vás provedeme celým realitním obchodem, máme pro Vás připraven právní servis, pomůže Vám s vyřízením úvěru na koupi nemovitosti, pomůžeme při jednání v bance i na úřadech.

Spokojený klient je pro nás na prvním místě. Důkazem toho je skutečnost, že se k nám naši klienti vracejí a doporučují nás dál svým přátelům a známým. Zhlédněte naši záložku "ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ" na našich webových stránkách, tam najdete to, co o nás napsali klienti, kteří už našich služeb využili.  

Najdete nás v našich reprezentativních prostorách na ulici Veleslavínova 240/8 v Opavě.

majitelé firmy Jana a Michal Palovi


Kontakt

AVAPO-realitní kancelář s.r.o.

Veleslavínova 240/8
746 01, Opava

Ukázat na mapě

Naše aktuální nabídka

Inzeráty uživatele z: